Přeprava motorek do Španělska a zpět do České republiky

|

prepravaautdospanelska

Aktuálně máme ještě 3 volné místa pro Vaše motorky na přepravníku pro transport Praha – Cartagena – Almeria – Cartagena a zpět.

Nakládá se v Praze příští víkend 16.-17. ledna. Motorky budou k dispozici ve Španělsku (Circuito de Cartagena) od pátku 22.1. Zpět se nakládá tamtéž 28.1 a motorky budou zpět v Praze za další čtyři dny. Motorky i ostatní náklad je po celou dobu pojištěny. Cena za přepravu motorek tam i zpět je 11.500 Kč za malou motorku (např. Yamaha MT-10) a 13.500 Kč za velkou motorku (např. BMW R1250 GS). Cena za přepravu obsahuje i transport oblečení, helem a kufrů (letíte jen s kreditkou s cigárama v kapse).

Motorky bysme tedy měli a ptáte se co s Vámi? Zaprvé se nebojte cesty do Španělska. Situace je tam v tuhle chvíli několikanásobně bezpečnější než u nás. Všechna ubytování, obchody, restaurace i služby jsou otevřené, jediné omezení je zavírací doba obchodů a restaurací do 18:00. U nás si uděláte před nástupem do letadla PCR test na testovacím místě v místě vašeho bydlištěm (protože my češi jsme prostě Best in Covid teď) a vyrazíte na letiště.

Letenka s ČSA přímým letem z Prahy do Malagy Vás vyjde aktuálně na necelých 4.900 Kč, let trvá lehce přes tři hodiny.

Auto (Ford Fiesta bez omezení najetých kilometrů) v půjčovně na letišti v Málaze pořídíte na celou dobu pobytu a primárně na na Váš transport z letiště ke kamionu a zase zpět plus na případné výlety k vodě za Covidových 1070 Kč na 7 dní.

Ubytování je tradičně nejjednodušší rezervovat přes booking nebo airbnb s další covidovou lahůdkou okolo 650 Kč za osobu a den v dvoulůžkovém pokoji standartu *** a **** s BB.

Pokud jste v Andalusii nikdy nebyli, můžeme jedině doporučit výlety například podél pobřeží Costa del Sol, na magický Gibraltar, město Ronda a Granada nebo do pohoří Sierra Nevada. Možností je opravdu bezpočet, ten týden Vám na to stačit určitě nebude a uvidíte, že rádi pojedete znovu.

Doma už jen obligátní PCRko hned další den po přistání a je to. Suma sumárum Vás tak týden s Vaší motorkou v Andalusii vyjde na cca 25 000 Kč plus výdeje za jídlo, které je tam zhruba stejně drahé jako u nás. Covid má spoustu nevýhod, ale i spoustu plusů kterými jsou aktuálně zhruba poloviční náklady na ubytko nebo třeba na půjčení auta a bezesporu největším plusem jsou zcela prázdné silnice, které nemají obdobu a zřejmě nebude trvat dlouho než se opět naplní. Nemůžeme i opomenout skvělou možnost nasírat týden všechny kámoše provokativníma fotkama v tričku a na motorce. Prostě a jednoduše kdo chce exkluzivní zážitek v téhle mizerné Covid době, má teď šanci. V Andalusii očekávejte v tuhle dobu teploty okolo 15 stupňů a hlavně na Costa del Sol svítí sluníčko 300 dní v roce!!!

Zahájit chat
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte přepravu pro Vaše auto, motorku, čtyřkolku nebo loď? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...