Dovoz aut z Německa na zakázku

|

prepravaautdospanelska

Zajímáte se o dovoz auta z Německa? IMPORT DIRECT dodává svým klientům auta nejvyšší kvality z těch zemí, kde se lidé umí o auta starat. Nenajdete u nás auta zázračně levná, protože v této oblasti se zázraky nedělají.

Trávíte poslední dobu hledáním nového vhodného miláčka do vaší garáže? Zdá se vám, že v českých autosalonech se nedá vybrat žádné zachovalé a přitom levné auto? Můžete zkusit zabrouzdat do zahraničí a podívat se po autech tam.

Dovoz aut z Německa se stal poslední dobou velmi oblíbený. Řidiči si nechávají dovážet osobní vozynákladní vozy i stavební a zemědělské stroje. Odůvodnění je jednoduché – v Německu jsou auta a stroje v lepším stavu a levnější. I přesto, že musí kupující platit přepis do České republiky, stále se jim to vyplatí.

Proč je lepší vybírat vozidla v Německu? Z několika důvodů. Němečtí řidiči se o své vozy starají lépe jak ti čeští a kvalita vozovek je tam vyšší a automobily jsou tak zachovalejší, v lepším stavu. Trh v Německu je také několikrát větší než v České republice a najdete tam více typů vozidel než u nás. Dovézt auto z Německa už dnes nemusí být žádný problém. Existují dokonce specializované služby, které se vám o dovoz vozidla postarají.

Výběr vozu probíhá hledáním na internetových inzertních webech. Podle fotek si řidič vybere vozidlo, pro které se nakonec jede. Není dobré příliš dlouho přemýšlet o koupi, protože dobré a výhodné nabídky bývají rychle vybrané. V případě, že by vozidlo při osobní prohlídce zájemci nevyhovovalo, najdete se náhradní vozidlo, pro které se zajede. V tomto případě je lepší, když si zájemce nechá auto přivést a zařizující firma se o všechno postará.

Německo je pro dovoz jedna z nejvhodnějších zemí. Je nejblíže a v Evropské unii. Dovoz vozidel mimo EU se totiž příliš nevyplatí, protože se musí každé vozidlo proclít a k ceně se ještě připočítá DPH. Tím jeho cena naroste tak, že se často ani nevyplatí pro vozidlo jezdit. U dovozu aut z Německa to ale nehrozí a právě proto jsou vozidla odtamtud tak oblíbená.

Pečlivým výběrem těch nejlepších vozů se řadíme mezi absolutní špičku v  České republice a na Slovensku. Mezi naše hlavní dodavatele patří autorizovaní dealeři, nadnárodní leasingové společnosti, pojišťovací ústavy a aukční síně.

Proč dovoz automobilů z Německa?

  • vozy mají křišťálově čistý původ
  • všechny vozy pocházejí od prověřených autorizovaných prodejců, automobilek nebo aukčních síní
  • v Německu jsou kvalitní silnice
  • v Německu mají dobře vybavené vozy
  • v Německu automobily jsou pravidelně servisovány
  • vždy budete v ČR prvním majitelem vozidla
  • dostanete originál tech. průkazu, COC list ze země původu, pravou servisní knížku
  • převozní čísla + sjednání povinného ručení a havarijního pojištěn
  • okamžité dodací lhůty
  • výběr z několika tisíc kvalitních vozů

Aktuálně si u IMPORT DIRECT můžete za velmi výhodných cenových podmínek objednat nové vozy z Německa značek AUDI, BMW, FORD, JAGUAR, MAZDA, MERCEDES-BENZ, MITSIBUSHU, PORSCHE, RENAULT, SUBARU, SUZUKI VOLKSWAGEN, VOLVO a především ŠKODA. Slevy dosahují až 15%, přičemž zůstává plně zachován komfort a statut nového vozu včetně všech záruk a garancí výrobce.

Zahájit chat
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte přepravu pro Vaše auto, motorku, čtyřkolku nebo loď? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...