Přeprava vodních skútrů do Španělska

IMPORT DIRECT, s.r.o.

Naše společnost vznikla z lásky k autům a ze soucitu k zákazníkům stávajících přepravců, spedičních společností a dovozců aut. Strategie a firemní politika proto stojí na těchto pilířích – profesionální přeprava vozidel za férové ceny. Naší předností je operativnost, kdy jsme schopni pružně reagovat na potřeby našich stálých klientů.

Přeprava vozidel téměř do celého Španělska.

Naše firma byla založena v roce 2021 jako pokračovatel činnosti fyzické osoby podnikající v oblasti dovozu a přepravy automobilů od roku 1991. Vozidla přepravujeme protože nás velmi baví a protože chceme přepravu osobních automobilů, obytných vozů, karavanů i motocyklů posunout na úroveň, kterou si zaslouží.

Jsme zkušení dovozci a přepravci aut. Nejsme startup. Od roku 1991 jsme našim zákazníkům dovezli několik tisíc převážně prémiových aut.
Přeprava automobilů, užitkových vozidel, obytných aut, karavanů a motocyklů je realizována vlastními přepravníky i prostřednictvím smluvních partnerů, kteří jsou součástí naší propracované dopravní sítě. Disponujeme tak přepravníky od nejmenších (kapacita 1 vozidlo) až po největší soupravy (kapacita až 10 vozidel). To nám dovoluje zvolit vždy to nejlepší řešení Vaší přepravy. Přepravy zajišťujeme kusové (od 1 ks) i celovozové (v počtu 8 – 10 vozidel) téměř odkudkoli z EU a Švýcarska.

Poskytované služby:

  • Aktuální portfolio služeb zahrnuje mezinárodní a vnitrostátní přepravu automobilů a užitkových vozidel. Jsme specialisté se na kusové přepravy již od jednoho vozidla. Vozíme také celovozové kompletní náklady. 
  • Transportně operujeme v České republice, Slovenské republice, Německu, Rakousku, Švýcarsku, Španělsku, Francii a zemích BENELUXU. 
  • Ve směru do ČR se soustředíme převážně na svozy vozidel z aukcí a autosalonů. 
  • Přepravy uskutečňujeme nákladními vozidly značky VOLVO se speciálními nástavbami pro přepravu vozidel LOHR a KASSBOHRER. 
Zahájit chat
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte přepravu pro Vaše auto, motorku, čtyřkolku nebo loď? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...