Celozávodní dovolená 2024 v automobilkách STELLANTIS, VW, PSA, MERCEDES-BENZ, RENAULT

|

prepravaautdospanelska

Jako každý rok tak i v roce 2024 nás s předstihem automobilky informovaly o chystané celozávodní dovolené v termínu 8. 7. 2024 až 5. 8. 2024 a s tím spojené odstávce výroby. Celozávodní dovolená v automobilkách bude v některých případech bude trvat až čtyři týdny. Dotkne se to i samotné přepravy automobilů do Španělska. IMPORT DIRECT odstávku využije jako každý rok k údržbě svého vozového parku.

S předstihem naše zákazníky upozorňujeme, že ve všech evropských automobilkách bude v termínu 8. 7. 2024 až 5. 8. 2024 pravidelná celozávodní dovolená. Podle informací automobilek se první zaměstnanci vrátí k výrobním linkám z neděle na pondělí 4. srpna.

Kvůli hromadné dovolené v automobilkách Vám tímto oznamujeme , že ve čtvrtek 5. 7. 2024 končíme s přepravou aut mezi Českou republikou a Španělskem a za vydělané peníze se pojedeme flákat k moři a prostě si do 5. 8. 2024 budeme dělat co chceme a nenecháme se nikým honit.

Během dovolené máme sice naplánovány nějaké pracovní schůzky s našimi současnými obchodními partnery i novými přepravci, ale nebudeme převážet žádné auta ani řešit žádné konkrétní obchody, či dovozy ať už z Německa, Itálie, nebo Španělska (teda mimo již obchody a objednávky které jsou v běhu).

U počítače, tabletu a na telefonu budeme velmi sporadicky a vaše požadavky, dotazy a problémy budeme tedy řešit pouze pokud budeme mít přístup k internetu. Pár dní vydechneme a od konce dovolené se vám budeme s malými přestávičkami plně věnovat do další, tentokrát zimní dovolené, kterou plánujeme na polovinu ledna 2025 a horách v Itálii.

Pokud by jste nás tedy nezastihli ani na e-mailu, ani na telefonu, tak se neomlouváme, ale prostě nepracujeme. Věřím, že pochopíte potřebu odpočinku a přejte nám to. I my Vám přejeme odpočinek, klid na lůžku, teplou vodu a žádné starosti.

Nouzový režim po dobu pracovní dovolené:

Po dobu naší pracovní dovolené funguje nouzový režim a to takto: Pokud nám mermomoci chcete přivézt peníze a koupit některé z aut, které jsme nestihli prodat před dovolenou a máme jej skladem máte smůlu, protože se Vám nemá kdo věnovat.

Své dotazy ohledně dovozu a přepravy můžete zasílat pomocí našeho kontaktního formuláře, nebo psát na WhatsApp, nebo na e-mail: info@importdirect.cz, jakmile bude možnost tak odpovíme.

Své dotazy a poptávky ohledně přepravy automobilů směřujte prosím na e-mail: dispo@importdirect.cz, info@prepravaautomobilu.cz, Vaše dotazy a poptávky bude řešit kolega Martin a vyřídí je jakmile to bude možné. 

Budeme si sice užívat, ale večer snad budeme na internetu a pokud budeme mít signál tak i na telefonu, ale konkrétní objednávky nechte prosím až po dovolené, protože naši partneři v zahraničí si také chtějí užít klidu, pohody a načerpat nové síly.

Pokud budete chtít vědět jak si užíváme pracovní dovolenou tak sledujte náš Facebookový profil, který najdete na: https://www.facebook.com/importdirect.cz

Zahájit chat
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte přepravu pro Vaše auto, motorku, čtyřkolku nebo loď? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...