Vývoz vozidla z ČR

Pravidelná obousměrná přeprava vozidel mezi Českou republikou a Španělskem. Na přání vplouváme také na Mallorcu, Ibizu, Tenerife i na ostatní Kanárské ostrovy. Cena dopravy závisí na přesném rozsahu služeb, které chcete využít. Například typ vozidla (auto, motocykl, loď nebo jiný typ vozidla), typ přepravy (otevřená nebo uzavřená přeprava), pojištění (pojištění nákladu dle CMR nebo připojištění přepravy na hodnotu zásilky), nebo zda si máme Vaše vozidlo vyzvednout na konkrétní adrese před samotným transportem (sběrná služba ČR/SK). Uvědomte si prosím, že konkrétní cenovou nabídku Vám můžeme poskytnout pouze při odeslání nezávazné poptávky na přepravu.

Přeprava aut do Španělska nás baví !!!

Chcete-li znát přesnou cenu za Vaši přepravu vozila do Španělska (Portugalska), vyplňte prosím náš poptávkový formulář a jeden z našich dispečerů se vám bude v co nejkratší době věnovat.

Nabízíme svým klientům službu – stažení automobilu / motocyklu v rámci České Republiky na naše depo v Praze!

Protože si uvědomujeme, že žijeme v hektické době, čas je drahý a ne každý má prostor dopravit svůj stroj na naše svozové depo v Praze a následně se zase trmácet například na druhý konec republiky domů, připravili jsme pro Vás službu – svoz Vašeho auta / motocyklu přímo z domova, nebo Vašeho pracoviště. Jezdíme pravidelně každý týden.

POJIŠTĚNÍ NÁKLADU BĚHEM PŘEPRAVY

Pokud si objednáte přepravu vozidla v bezvadném stavu, asi se těžko spokojíte s tím, že Vám dopravce přiveze vozidlo s prasklým sklem a poničenou střechou od krup s vysvětlením, že za škody ze zákona neodpovídá. Naše firma odpovídá za veškeré škody vzniklé při přepravě, ať už je způsobíme my nebo vzniknou jakkoliv. Bereme to jako standard.

Nákladní přeprava se řídí úmluvou CMR, kdy standardně (ze zákona) je přepravovaný náklad pojištěn váhovým pojištěním dle čl. 23 Úmluvy CMR, je výše odpovědnosti dopravce max. 8,33 SDR za kilogram hrubé váhy zásilky při aktuálním kurzu XDR, cca 260 Kč/btto kg. Upozorňujeme, že se jedná o základní odpovědnost založenou na hmotnosti. Pro pojistné krytí Vašich vozidel nad rámec těchto závazků si u nás můžete sjednat i samostatné pojištění přepravované zásilky s variabilní pojistnou částkou. Náš zákaznický servis Vám s tím kdykoli rád poradí.

Zahájit chat
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte přepravu pro Vaše auto, motorku, čtyřkolku nebo loď? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...